Nowoczesne Lądowisko Marzeń

… zasilane w 100% ze słońca i deszczu, z własną stacją paliw i myjnią dla samolotów, z nowoczesnymi lekkimi hangarami będącymi jednocześnie elektrowniami solarnymi, sterowane elektronicznie, w pełni autonomiczne. Bramy wjazdowe otwieramy zdalnie, pełny monitoring i ochrona sterowane smartfonem. Kamery pogodowe skierowane we wszystkich kierunkach. Nowoczesne systemy inwigilacyjne i kamery wszędzie. Gdy dolatujemy po długiej trasie zapalamy zdalnie światła i nawet przy słabej pogodzie z bardzo daleka widzimy naszą Latarnię Powietrzną („Nasz ILS najwyższej kategorii”) i drogę startową. Latamy przez cały rok. Gdy na wielkich lotniskach aeroklubowych są NOTAMY (śnieg, roztopy, deszcze …), my cieszymy się awiacją.

Zaprojektujemy Twoje lądowisko, nasi architekci i konstruktorzy namalują najnowocześniejsze etui na samoloty, a nasze ekipy montażowe błyskawicznie wyczarują Lądowisko Twoich Marzeń.

Kim jesteśmy? Pilotami, właścicielami lądowisk, prawnikami, księgowymi, architektami, budowlańcami, … a przede wszystkim jesteśmy marzycielami latającymi z głową w chmurach i twardo chodzącymi po ziemi.

hangar

kontakt

 

 

Tamara  +48 790 79 79 75

 

 

  • wymyślone przez lotników dla lotników
  • zaprojektowane przez wiodących europejskich konstruktorów i architektów
  • estetyczne i trwałe wykonane przez najlepszych monterów w Polsce
  • skonsultowane z producentami samolotów,
  • hangar przewidziany jest dla każdego modelu samolotów ultralekkich oraz dla wybranych modeli samolotów certyfikowanych,
  • dowolna kolorystyka i outfit
  • bogate dodatkowe wyposażenie
  • zgodne z regulacjami
  • gotowe hangary dostępne od ręki

ENGLISH

T-hangar

T-hangar

Kontakt ws. Hangaru

Jestem zainteresowana/y dalszymi informacjami n/t hangaru
zgoda
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EUROPA CROSS BORDER SERVICES LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą 00-685 Warszawa, ulica Poznańska 21 lok 48.
Kontakt do twórcy Etui Air®/T-Hangar® i właściciela firmy: autora pomysłu i inicjatora idei innowacyjnych hangarów dla samolotów ultralekkich spotkacie w powietrzu. Jeżeli jest tylko lotna pogoda, on zapewne buja w obłokach. A poza tym odbiera telefony w każdy szósty poniedziałek miesiąca w godzinach od 4.00 do 5.00 UTC. Lepiej nie zawracajcie mu głowy, bo jest pochłonięty nowymi fascynującymi projektami.

To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.

 

 

 

Hangar